W branży budowlanej, wykończenia wnętrz, działamy od wielu lat, na rynku łódzkim. Przez ten okres zdobyliśmy duże grono zadowolonych Klientów, a współpraca z nimi nie kończy się na realizacji jednego projektu.

Profesjonalna firma budowlana

Wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie usługi budowlane wewnątrz oraz zewnątrz budynków, począwszy od remontu pojedynczych pomieszczeń, a kończąc na wykończeniach wnętrz całych domów, kompleksów biurowych i mieszkalnych.

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej podparte bogatą wiedzą oraz nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykonywanie naszych prac w sposób szybki i profesjonalany.

Zatrudniamy 25 osobową ekipę wykonawczą, przed którą nasi Kontrahenci stawiają często bardzo trudne zadania, a my jesteśmy w stanie zaspokoić ich najbardziej wymyślne pomysły odnośnie wykończenia wnętrz domów, gabinetów, hoteli, banków, pubów, wewnętrznych powierzchni z basenami, itd.

Mając na uwadze stały rozwój technologii budownictwa oraz wzrastające wymagania projektantów jak i inwestorów stawiamy sobie za cel sukcesywne wprowadzenie nowych technologii stając się niekiedy pionierami we wdrażaniu nowych, zupełnie nieznanych produktów, o których inni wykonawcy jeszcze nie słyszeli.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantujemy profesjonalną pomoc w adaptacji pomieszczeń. Współpracujemy z projektantami i architektami, którzy w pełni dostosowują proces kreacji wnętrz do budżetu Klienta pamiętając o idealnym dostosowaniem się do potrzeb Inwestora.

Docieplenia, malowanie ścian i remonty

Nasze prace wykonujemy na profesjonalnych materiałach, takich producentów jak Knauf, Beckers, Para Points, Terranova, Cap Arreghini, Tikkurila, Rigips, Sigma, Oikos, Ceresit, Caparol, Atlas, Satyn,Benjamin Moore, Beckers, Kerakoll, Stabill, Weber, Dekoral, Dulux, itp.

Wkańczanie wnętrz – Pabianice i Łódź

Nasza firma oferuje wykonanie zupełnie bezpłatnej i nie wiążącej wyceny zlecenia na terenie woj. łódzkiego.