Firma Dekorex stawia na pierwszym miejscu profesjonalizm. Przedstawiciele firmy dbają o wysoki poziom wykonywania usługi.
To rzetelny partner.

Dorota Lesiak-Olczyk
Rembor Budownictwo Sp. z o.o.

Firma Dekorex na pierwszym miejscu stawia fachowość usług, a sposób ich realizacji na rzecz klienta wskazywał na solidność marki oraz dawał gwarancję dobrze i terminowo zrealizowanego zadania.

Michał Frandzel
MCKB Sp. z o.o.

Jako Spółka współpracująca z firmą Dekorex jesteśmy przekonani, ze może być ona polecana jako solidny wykonawca.

Artur Wróbel
Real Office Sp. z o.o.

Polecamy jako solidnego, wiarygodnego partnera do współpracy posiadajacy dobrze wykwalifikowanych pracowników.

Włodzimierz Goszczyński
REX-BUD Budownictwo Sp. z o.o.

Jesteśmy zadowoleni z profezjonalizmu wykonywanych robót. Na pochwałę również zasługuje bardzo dobra organizacja oraz zaplecze sprzętowo-maszynowe.

Przemysław Olejnik
PBO Vester Handzelewicz Sp. J.

Firma PRB Dekorex wykazała się wysoką jakością, solidnością i fachowością w realizacji zadania w stosunkowo ograniczonym czasie przeznaczonym na jego realizację. FRB Dekorex dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą, zdolną do realizacji tego typu oraz innych, podobnych zadań.

Józef Kopaczewski
PGE Elektrownia Bełchatów S.A.

Prace zostały wykonane rzetelnie i fachowo w terminie i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Firma w pełni zasługuje na polecanie jako solidnego partnera do współpracy.

Andrzej Wróbel
FHU SAW-BUD Andrzej Wróbel

Firmę Dekorex polecamy jako solidnego, wiarygodnego i posiadającego dobrze wykwalifikowanych pracowników partnera do współpracy.

Anetta Kucharska
Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o.